Eylem Tok’un oğlu kazadan birkaç ay önce olacakların sinyalini vermiş. Yurtdışına kaçmışlardı

Türkiye’nin konuştuğu o kazada Oğuz Murat Aci’nın babası Özer Aci yeni bir iddia ortaya attı.

Acılı baba Özer, annesi Eylem Tok ile yurt dışına kaçan T.C.’nin okula gidip gelirken de o lüks aracı kullandığı, defalarca kez hız kameralarına yakalandığını açıkladı.

Aci’ye bu iddiasını destekleyen bir ihbar mesajı da gelirken mesajı atan kişinin T.C.’nin okul arkadaşının annesi olduğunu söyledi.

HIZ SINIRINI AŞIP CEZA YEMİŞ

Özer Aci, oğlunu hayattan koparan T.C.’nin aynı lüks araçla, kazadan birkaç önce peş peşe hız kameralarına yakalandığını ve ceza yediğini iddia etti.

Cinayet gibi kazanın üzerinden 24 gün geçmiş olmasına rağmen Eylem Tok ve oğlu hala kaçak ve ABD’de…

Hayatını kaybeden Oğuz Murat Aci’nin babası Özer Aci, ehliyetsiz sürücü T.C. ile ilgili önemli iddialarda bulundu.

Aci, T.C.’nin kullandığı o lüks aracın Göktürk bölgesinde kazadan birkaç ay önce art arda hız kamerasına takıldığını söyledi ve 5 kez trafik cezası kesildiğini söyledi.

“5 KEZ CEZA YAZILMIŞ”

Özer Aci, “Bize gelen ihbara göre çocuk o arabayla okula gidip geliyor. Yani kaza ‘geliyorum’ diyor aslında baştan. Bu araca art arda 5 sefer ceza yazılmış. Bunların hepsi olasılıkla hız cezası ve Göktürk bölgesinde kesilmiş cezalar. Ceza yiyen büyük olasılıkla çocuk. Direksiyonda çocuk var tabii. Görülüyor ki bu araç çocuğa tahsis edilmiş” dedi.

Özer Aci’nin iddiasına göre hız ihlallerinin yapıldığı anlarda direksiyonda T.C. bulunuyordu.

Söz konusu iddiayı destekleyen çok önemli bir mesaj atıldı aileye. O mesajı atan kişi de T.C.’nin okul arkadaşının annesiydi.

Mesajda “Bu elim kazayı yapan çocuk ile kızım aynı okulda. Çocuğun okula da araba ile geldiğini söyleyenler var” ifadeleri yer alıyordu.

Hatta öğretmenlerinin T.C.’yi okula arabayla gelmemesi konusunda uyardığı, T.C. bu uyarılara aldırış etmediği aktarıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x